Категорія: ОГОЛОШЕННЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Завантажити (PDF, 608KB)

ОГОЛОШЕННЯ

04 квітня 2019 року,
в приміщенні
Великоолександрівської сільської ради
(вул. Гагаріна, 11 с. Велика Олександрівка, Бориспільський район, Київська область, 08320)
о 18.00
відбудеться
шосте пленарне засідання 48 сесії ради VІІ скликання

ОГОЛОШЕННЯ

ДО ВІДОМУ СПОЖИВАЧІВ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ!

ЗА ІНФОРМАЦІЄЮ ДИСПЕТЧЕРСЬКОЇ СЛУЖБИ БОРИСПІЛЬСЬКОГО РП ПРАТ «КИЇВОБЛЕНЕРГО» У ЗВ’ЯЗКУ З РЕМОНТНИМИ РОБОТАМИ 26 БЕРЕЗНЯ 2019 РОКУ З 10-00 ДО 18-00 БУДЕ ПРИПИНЕНО ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯ ЛЕП 82  ( СЕЛО МАЛА ОЛЕКСАНДРІВКА, СЕЛО БЕЗУГЛІВКА)

                                                                                 ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

ОГОЛОШЕННЯ

Повідомлення
про перенесення дати прилюдної презентації матеріалів Детального плану території
на території с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області, що розробляється з метою організації та експлуатації швидкісної лінії залізничного сполучення між м. Києвом та Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (надалі – ДПТ).

Відповідно до процедури, що проводиться в порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території площею 7,7314 га в селі Чубинське Бориспільського району Київської області з метою організації та експлуатації швидкісної лінії залізничного сполучення між м. Києвом та Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (надалі – ДПТ) було заплановано проведення прилюдної презентації проекту містобудівної документації за участі замовника та розробника у приміщенні Інституту розведення та генетики тварин ім.М.В.Зубця НААН України 14.03.2019р. о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка,1.
В зв’язку із тим, що у заплановану дату та час не відбулась прилюдна презентація проекту містобудівної документації та необхідністю дотримання норм чинного законодавства заплановано проведення прилюдної презентації проекту містобудівної документації на 10 квітня 2019 року за участі замовника та розробника у приміщенні Інституту розведення та генетики тварин ім.М.В.Зубця НААН України о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка,1.
Подальше ознайомлення із проектом містобудівної документації можливе в приміщенні Великоолександрівської сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11 в робочі дні з 08:00 до 17:00 та на сайті сільської ради vos-rada.gov.ua.
В зв’язку із перенесенням дати прилюдної презентації, відповідно перенесений кінцевий строк надання пропозиції.
Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 16.04.2019 року на вищевказану адресу. Розгляд пропозиції завершується 16.04.2019 року. Відповідальна особа – спеціаліст 1 категорії- юрисконсульт Червоний І.В

ОГОЛОШЕННЯ

Завантажити (PDF, 122KB)

 

ОГОЛОШЕННЯ

30.03.2019 в 14.00 Відбудеться щорічний звіт депутата Великоолександрівської ради Чижикова Юрія Олександровича за адресою с.Чубинське вул. Виставкова 12.