Проект плану зонування території с. Чубинське

Повідомлення про оприлюднення проекту містобудівної документації на території с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області і про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації

На виконання ст.ст.18,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Великоолександрівська сільська рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Плану зонування території села Чубинське Бориспільського району Київської області.
     План зонування території села Чубинське – містобудівний документ, що визначає умови та обмеження використання території населеного пункту для містобудівних потреб у межах визначених зон. План зонування території розроблено на основі проектних рішень Генерального плану села.
     Замовником містобудівної документації є Великоолександрівська сільська рада, розробником – ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».
     Підставою для розробки є рішення Великоолександрівської сільської ради від 23 березня 2017 року № 696-14-VII.
     Склад та зміст містобудівної документації відповідає та не суперечить вимогам законодавства України, включаючи ст. 18 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДСТУ-Н Б.1.1-12:2012 та інших нормативних актів.
      Ознайомитись з проектом  Плану зонування території  можна в приміщенні Великоолександрівської сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул.  Гагаріна, 11 в робочі дні з 08:00 до 17:00 та на сайті сільської ради vos-rada.gov.ua. Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 03.09.2017 року на вищевказану адресу.  Розгляд пропозицій завершується  06.09.2017 року. Відповідальна особа – заступник сільського голови Власкова Л.В.
     Заплановано прилюдну презентацію матеріалів Плану зонування території за участі замовника та розробника у приміщенні Інституту розведення і генетики тварин імені М.В.Зубця Національної Академії Аграрних Наук України 29.08.2017р. о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка,1.

Завантажити (PDF, 1.44MB)

Завантажити (PDF, 667KB)