Проект порядку денного засідання

Виконавчого комітету

12 грудня  2017 року о 15 годині

Зміст питання Доповідає
1.        Про затвердження плану роботи Виконавчого комітету Великоолександрівської сільської ради на 1 півріччя 2018 року Рясенко О.В.
2.        Про організацію ведення обліку дітей шкільного віку та учнів на території Великоолександрівської  сільської ради Рясенко О.В.
3.        Про створення комісії по обстеженню зелених насаджень на території Великоолександрівської сільської ради Власкова Л.В.
4.        Про надання дозволу на видалення зелених насаджень Власкова Л.В.
5.        Про погодження заяви про наміри ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» Власкова Л.В.
6.        Про схвалення проекту Внесення змін до Генерального плану поєднаного з детальними планами території с. Чубинське Бориспільського Великоолександрівської сільської ради Власкова Л.В.
7.        Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання Ілик В.М.

Стариченко Д.В.

8.        Про створення робочої групи із обстеження доріг загального користування місцевого значення та контролю за проведенням ремонтних робіт дорожнього покриття в межах Бориспільського району (до відома) Власкова Л.В.
9.        Про присвоєння поштової адреси трансформаторним підстанціям:

• ТОВ «Віннер Імпортс Україна, Лтд» – вул. Київська, будівля № ___, с. Чубинське;
  • ТОВ «Віді Автосіті» – вул. Київська, будівля № ___, с. Чубинське.
10.

Про присвоєння юридичної адреси:

• Авраменко Леонід Андрійович – СТ «Агро» 17 лінія №489 с.Чубинське
  • Нестеренко Григорій Анатолійович, Нестеренко Михайло Анатолійович – Садове Товариство МВС України
  • Деркач Олександр Миколайович – Садове Товариство «МВС України»
Фіневич В.І.
11.    Про присвоєння поштової адреси:

• Красюк Василь Якович –Садово-Дачна, 10-а с.Чубинське
  • Петлицька Ганна Миколаївна – Київський Шлях, 47 с В.Олександрівка