Розбудова нашого рідного краю

Київський завод ПТО допомагає у розбудові нашого села

У 2014 році відбулася досить знакова подія, яка надала поштовх у розбудові нашого села: Великоолександрівська сільська рада надала згоду на розміщення виробничих потужностей Київського заводу підйомно-транспортного обладнання у Великій Олександрівці.   Заводчани під керівництвом свого Генерального директора Олексія  Олександровича Севастьянова відразу після підписання угоди розпочали проектні та підготовчі роботи по будівництву заводського комплексу.

За досить короткий час основні будівельні роботи були виконані, після чого до заводських приміщень було завезено найсучасніше промислове обладнання, за допомогою котрого розпочалося виробництво вантажопідйомної кранової техніки, яка користується досить великим попитом як у нашій державі, так і за кордоном.

На сьогодні Київський завод ПТО є одним із провідних українських підприємств у цій сфері. Чому замовники у багатьох випадках надають перевагу продукції саме цієї компанії?

По-перше, на відміну від інших аналогічних підприємств, КЗПТО виконує повний цикл виробництва найбільш затребуваної вантажопідйомної техніки: мостових, козлових і консольно-поворотних кранів, а також кранових компонентів – від проектування до постгарантійного сервісного обслуговування.

По-друге, у процесі виробництва кранів та суміжної продукції використовуються найбільш передові інноваційні технології та унікальне устаткування, а основні комплектуючі постачають відомі світові компанії: PodemCrane AD (Болгарія), Schneider Electric (Франція), Demag Cranes &Components (Німеччина), By Carpel (Італія), FELS (Франція) тощо.

Це надає змогу КЗПТО постачати своїм замовникам продукцію, яка відповідає усім діючим світовим стандартам з якості та безпеки, причому вартість цієї кранової техніки досить помірна, що у наші непрості часи є дуже вагомим фактором для багатьох покупців.

Присутність сучасного заводу на території рідного села – це нові робочі місця, чудова високооплачувана робота та покращення місцевої інфраструктури.

Підприємство розвивається та розширює свій склад, у зв’язку з чим на постійній основі запрошуються на роботу представники робочих професій (зварники, електрики, слюсарі) та адміністративний персонал (діловоди, інженери, менеджери).

Більш детальна інформація – на сайті www.kzpto.com.ua