Підсумки інвентаризації дубів

Відповідно до розпорядження сільського голови від 16 червня 2015 року  № 11 «Про проведення інвентаризації багаторічних зелених насаджень на території загальнодержавного ландшафтного заказника «Хутір Чубинського» за участю фахівців ДП “Бориспільський лісгосп” Київського обласного управління лісового та мисливського господарства було проведено облік дубів , що зростають на території Ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Хутір Чубинського» та поза його межами на території села Чубинське. В заказнику налічується 366 дубів, з них в сухому стані -4, а поза його межами – 70 дубів, один з яких – сухий. Середня висота дерев – 22м. Підсумкові інвентаризаційні відомості додаються.

Великоолександрівська сільська рада Бориспільського району Київської області

Підсумкова інвентаризаційна відомість дубів, що зростають на території ландшафтного заказника «Хутір Чубинського»

Підсумкова інвентаризаційна відомість дубів, що зростають на території с. Чубинське поза межами ландшафтного заказника «Хутір Чубинського»