Як ми відзначали 24 річницю незалежності України

В День незалежності вранці біля сільської ради зібралося чимало справжніх патріотів. День народження України ми відзначили незвичним, поки що, заходом – велопробігом. Це було по – справжньому захоплююче. Старт відбувся після спільного виконання державного Гімну. Ми відвідали пам’ятні місця, вшанували хвилинами мовчання полеглих у боях за визволення рідного краю від нацистської нечисті у Великій та Малій Олександрівці. Біля пам’ятного знаку П.П. Чубинському знову виконали Гімн, зробили фото на згадку і рушили в зворотньому напрямку. Земляків, які зустрічалися , вітали словами «Слава Україні !». Фінішували біля сільради, де на нас чекав невеличкий сюрприз у вигляді смачного торта.

А ввечері відбувся святковий благодійний концерт, який влаштували місцеві талановиті люди за сприяння працівників сільського будинку культури. Після виконання державного Гімну присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять полеглих за незалежність України за всі часи її існування. А далі линула музика та лунав спів. Оплесками глядачі вітали маленьку Катрусю Кулик, учасниць «народного» аматорського колективу «Червона калина», вокалістів Каріну Сисоян, Іру Ящишин, Яну Шолудько, дует бандуристок, тріо вокалістів у складі Юлії Бойчук, Марини Жамакочан та Надії Гробовенко, Володимира Кочмара на інших.

Виконавчий комітет виносить подяку всім, хто долучився до організації та проведення святкових заходів 23-24 серпня, зокрема: директору комунального підприємства Ілику В.М., директору школи Давиденку І.І., викладачеві фізкультури Махортову В.Г., бібліотекарю Стариченко Л.В. , колективу будинку культури на чолі з Бишовець М.М., члену виконавчого комітету Ломако В.Д..
Окремо хочу подякувати учаснику АТО Храменкову Сергію та його дружині Наталії за активну участь у всіх заходах.

Велопробіг: