177-річчя від Дня Народження Павла Чубинського

У середу, 27 січня, відбулися урочистості з нагоди 177-річчя від Дня народження українського етнолога, фольклориста, поета та автора державного Гімну України Павла Чубинського.

У заходах взяли участь заступник голови райдержадміністрації Роман Шуменко, керівник апарату РДА Ірина Тур, в.о.начальника відділу культури Ольга Сусленко, Великоолександрівський сільський голова Галина Шевченко та представники місцевої громади.

У селі Чубинське до пам’ятного знаку славетному землякові поклали квіти та провели мітинг-реквієм. Отець Богдан, настоятель храму Преподобного Павла Послушного, відслужив панахиду пам’яті за Павла Платоновича та його родину та прочитав «Молитву за Україну». Після цього учасники події урочисто заспівали славень «Ще не вмерла України і слава, і воля».

Гості села відвідали й музей-кімнату Павла Чубинського у Великоолександрівській школі. Учні 9-11 класів підготували змістовий екскурс у творче життя українця, читали рядки його творів та розповіли про величезний вклад діяча в фундамент української нації та формування багатогранної літературної спадщини.

Джерело – raybori.gov.ua