Комісії при Виконавчому комітеті

Адміністративна комісія при Виконавчому комітеті

Прізвище, ім’я, по батькові Статус та термін перебування на посаді в раді

(статус в громаді)

Посада та термін перебування на посаді

в Адмінкомісії

1. Старунський

Василь Іванович

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Голова комісії

(з 18.11.2010 р.)

2. Трохліб

Олександр Федорович

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Заступник голови комісії

(з 18.11.2010 р.)

3. Максименко Юрій Петрович Член Виконавчого комітету ради

(з 15.11.2010 р. по 29.03.2012 р.)

Депутат ради (з 29.03.2012 р.)

Секретар ради (з 19.10.2012 р.)

Відповідальний

секретар комісії

(з 18.11.2010 р.)

4. Стретович

Наталія Романівна

Від громадськості с. Чубинське Член комісії

(з 18.11.2010 р.)

5. Гарбуз

Максим Васильович

Від громадськості с. Чубинське Член комісії

(з 18.11.2010 р.

по 17.03.2011 р.)

6. Пінчук

Олександр Миколайович

Від громадськості с. Мала Олександрівка Член комісії

(з 18.11.2010 р.)

7. Єресько

Олександр Вікторович

Від громадськості с. Велика Олександрівка Член комісії

(з 18.11.2010 р.)

8. Стариченко

Дмитро Володимирович

Депутат ради

(з 05.11.2010 р.)

Член комісії (за згодою)

(з 17.03.2011 р.)

9. Трунов

Костянтин Олександрович

Депутат ради

(з 05.11.2010 р.)

Член комісії (за згодою)

(з 17.03.2011 р.)

10. Лещенко

Сергій Олександрович

Член Виконавчого комітету ради (з 23.12.2010 р.) Член комісії

(з 17.03.2011 р.)

 Опікунська рада при Виконавчому комітеті

Прізвище,

ім’я,

по батькові

Статус та термін перебування на посаді в раді

(статус в громаді)

Посада та термін перебування на посаді

в Опікунській раді

1. Шевченко

Галина Миколаївна

Сільський голова

(з 05.11.2010 р.)

Голова ради

(з 18.11.2010 р.)

2. Кухтик

Олена Іванівна

Заступник директора Великоолександрівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів

Заступник голови ради

(з 18.11.2010 р.)

3. Бишовець

Марія Миколаївна

Секретар ради

(з 05.11.2010 р. по 19.10.2012 р.)

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

 

Секретар ради

(з 18.11.2010 р.

по 21.12.2012 р.)

4. Максименко

Юрій Петрович

Депутат ради VI скликання

(з 29.03.2012 р.)

Секретар ради (з 19.10.2012 р.)

Секретар ради

(з 21.12.2012 р.

по 06.09.2013 р.)

Член ради

(з 06.09.2013 р.)

5. Логвин

Валентина Юріївна

Соціальний педагог

Великоолександрівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів

Член ради

(з 18.11.2010 р.

по 06.09.2013 р.)

Секретар ради

(з 06.09.2013 р.)

6. Діденко

Олександр Анатолійович

Дільничний інспектор Бориспільського РВ ГУМВС України в Київській області Член ради (за згодою)
7. Коляда Валентина Дмитрівна Лікар-педіатр

Чубинської медичної амбулаторії

Член ради

(з 18.11.2010 р.

по 06.09.2013 р.)

8. Трудненко

Тетяна Микитівна

Вчитель

Великоолександрівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів

Член ради

(з 18.11.2010 р.

по 06.09.2013 р.)

Громадська комісія з житлових питань при Виконавчому комітеті

Прізвище,

ім’я,

по батькові

Статус та термін перебування на посаді в раді

(статус в громаді)

Посада та термін перебування на посаді

в Громадській комісії

1. Шевченко

Галина Миколаївна

Сільський голова

(з 05.11.2010 р.)

Голова комісії

(з 15.11.2010 р.)

2. Стариченко

Любов Василівна

Бібліотекар

Великоолександрівської сільської бібліотеки

Заступник голови комісії

(з 15.11.2010 р.)

3. Трудненко

Тетяна Микитівна

Вчитель

Великоолександрівської загальноосвітньої школи

І-ІІІ ступенів

Секретар комісії

(з 15.11.2010 р.)

4. Старунський

Василь Іванович

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Член комісії

(з 15.11.2010 р.)

5. Мороз

Петро Володимирович

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

Член комісії

(з 15.11.2010 р.)

6. Капустіна

Інна Василівна

Від громадськості с. Велика Олександрівка Член комісії

(з 15.11.2010 р.)

7. Хиба

Анна Володимирівна

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р. по 08.04.2011 р.) Член комісії

(з 15.11.2010 р.

по 15.08.2011 р.)

8. Астафьєва (Стариченко)

Каріна Ігорівна

Член Виконавчого комітету ради

(з 15.08.2011 р.)

Член комісії

(з 15.08.2011 р.)

 Комісія по розгляду скарг при Виконавчому комітеті 

Прізвище,

ім’я,

по батькові

Статус та термін перебування на посаді в раді

(статус в громаді)

Посада та термін перебування на посаді

в Комісії по розгляду скарг

1. Петлицька

Софія Михайлівна

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

Голова комісії

(з 15.11.2010 р.)

2. Стариченко

Дмитро Володимирович

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

Заступник голови комісії

(з 15.11.2010 р.)

3. Колесник

Зоя Олександрівна

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

Секретар комісії

(з 15.11.2010 р.)

4. Андрієнко

Ігор Володимирович

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

Член комісії

(з 15.11.2010 р.)

5. Гаврилюк

Валентина Іванівна

Депутат ради VI скликання

(з 05.11.2010 р.)

Член комісії

(з 15.11.2010 р.)

Адресна комісія при Виконавчому комітеті

Прізвище,

ім’я,

по батькові

Статус та термін перебування на посаді в раді

(статус в громаді)

Посада та термін перебування на посаді

в Адресній комісії

1. Петренко

Наталія Іванівна

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Голова комісії

(з 09.08.2013 р.)

2. Старунський

Василь Іванович

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Заступник голови комісії

(з 09.08.2013 р.)

3. Максименко

Юрій Петрович

Депутат ради VI скликання

(з 29.03.2012 р.)

Секретар ради (з 19.10.2012 р.)

Секретар комісії

(з 09.08.2013 р.)

4. Власкова

Любов Володимирівна

Заступник сільського голови

(з 27.01.2011 р.)

Член комісії

(з 09.08.2013 р.)

5. Порхун

Надія Петрівна

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Член комісії

(з 09.08.2013 р.)

6. Лещенко

Сергій Олександрович

Член Виконавчого комітету ради (з 23.12.2010 р.) Член комісії

(з 09.08.2013 р.)

7. Трохліб

Олександр Федорович

Член Виконавчого комітету ради (з 15.11.2010 р.) Член комісії

(з 09.08.2013 р.)

8. Кириченко

Леся Миколаївна

Спеціаліст-землевпорядник

апарату ради

Член комісії

(з 09.08.2013 р.)

9. Петлицька

Софія Михайлівна

Депутат ради VI скликання

(Голова Земельної постійної комісії)

(з 05.11.2010 р.)

Член комісії (за згодою)

(з 09.08.2013 р.)