ОГОЛОШЕННЯ

Бориспільський міськрайонний відділ державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Київській області

#Кохання поза часом 2019#

Бориспільський МР відділ ДРАЦС ГТУЮ у Київській області знову став учасником акції за ініціативою Міністерства юстиції України “Кохання поза часом 2019”.
Усі бажаючі мають можливість 14 лютого2019, у день Всіх Закоханих, з 08 години ранку та до 24 години ночі зареєструвати свій шлюб, якщо державна реєстрація призначений саме у цей день, подати заяву на реєстрацію шлюбу, провести обряд заручен. 
Також, ви можете скористатись пілотним проектом Мін’юсту “Шлюб за добу”, зареєструвавши в скорочені терміни. 093-202-01-10

День одруження для багатьох самий радісний день у житті! 

Весілля для нареченої – це очікувана і хвилююча подія. Весілля для нареченого – виважений, обдуманий і сердечний крок. Для близьких та друзів – неочікувана радість.

Тому, Бориспільський відділ ДРАЦС запрошує зареєструвати свій шлюб та відсвяткувати день народження свого кохання, в сучасній, оновленій залі відділу! 

Щороку одруження для багатьох самий радісний день у житті!

Тож, за ініціативи Міністерства юстиції України, пропонуємо і запрошуємо для проведення «Ювілею весілля». І не має різниці чи це перший, п’ятий, десятий, двадцятий або …надцятий День народження вашої сім’ї. Провести ювілей Ви можете як і для себе, так і для рідних, близьких, друзів. Пригадати як це було, поділитись своїми враженнями, емоціями, досвідом. 

А також, рідні, близькі та друзі мають можливість зробити гарний подарунок, замовивши проведення церемонії-ювілею для інших, зробивши сюрприз.

Такі святкування будуть чудовим прикладом для молодого покоління, які закладатимуть основу сімейних цінностей!!!

На Вас чекає святкова атмосфера, море позитиву, сюрпризи, подарунки. 
Завітайте до нас за незабутніми враженнями за адресою: м. Бориспіль, вул. Київський шлях, 45)))  096-645-50-30