Проект детального плану території кварталів с.Чубинське

Звіт
про підсумки громадських слухань
    З 13 січня 2017 року по 13 лютого 2017 року

тривали  громадські слухання щодо врахування інтересів громади під час розроблення проекту Детального плану території  кварталів обмежених вулицями Виставкова, Господарська, Садова, Садово-Дачна, Шевцової Любові та Погребняка в с. Чубинське Бориспільського району Київської області.
Презентація проекту відбулася 02 лютого 2017 року.
    Під час проведення громадських слухань надійшла письмова пропозиція ( в паперовому  варіанті) від  депутата Великоолександрівської сільської ради Максименка Ю.П.
    Розробником проекту містобудівної документації  ( ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД» було розглянуто пропозиції та підготовлено обґрунтовану відповідь про відмову у їх врахуванні.

Розгорнути »

Зауваження та пропозиції внесені протягом обговорення Рішення про врахування або відмову
1 В Генеральному плані с.Чубинське визначено охоронну зону газопроводу 250 м, а в Детальному плані розміри охоронної зони зменшено. В межах охоронної зони цільове призначення земель «сільськогосподарські території» У зв’язку зі зменшенням охоронної зони газопроводу ( дозвіл Держгіпронагляду), території з яких знято обмеження, запропоновані Детальним палном для використання під аналогічну функцію, що і прилеглі ділянки – під житлову забудову.

 

2 Детальний план, що розглядається , охоплює територію, обмежену вулицями Виставкова та Господарська, тоді як у рішенні сільської ради ця територія має більшу площу . В проекті Детального плану деталізована забудова на ділянках, обмежених вулицями Виставкова та господарська. Решта території на даний ас забудована, їх планувальна організація та забудова не змінюються. При розробленні  Детального плану території вони враховувалися при визначенні можливості використання об’єктів соціальної сфери, інженерних об’єктів, транспортної інфраструктури, тощо. Дані території показані у складі проекту.
3 Пропонується запланувати дитячий садок на 250 дітей, а не на 90. Нормативна потреба  у ДНЗ для жителів даного кварталу становить 45 місць. З огляду на негативну ситуацію щодо забезпеченості населення с.Чубинське місцями в дошкільному навчальному закладі , запропоновано розміщення на даній території ДНЗ на 90 дітей.
4 Пропозиція щодо конкретизації кожної автомобільної стоянки та планування багаторівневої паркінгу  автомобілів біля ЖК «Новосельцеве» Кількість стоянок для автомобілів на території кварталу прокеутвання відповідає нормативним вимогам і становить 455 паркомісць. Пропрозиція щодо багаторівневого паркінгу може бути розглянута Замовником проекту разом з івесторами , що здійснюють забудову даних ділянок.

Заявникові направлена  відповідь.
 
Детальний план території буде переданий на розгляд архітектурно- містобудівної ради .
    

Заступник сільського голови                                                                             Л.В.Власкова

 

 

На виконання ст. 19, ст. 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  «Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересі під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні », затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року №555, Великоолександрівська сільська  рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території  кварталів обмежених вулицями Виставкова, Господарська, Садова, Садово-Дачна, Шевцової Любові та Погребняка в с. Чубинське Бориспільського району Київської області.

 

Розгорнути »

Загальна площа території, що розглядається , складає 20 га. Проект деталізує положення Генерального плану с.Чубинське для даного кварталу і передбачає розміщення різних типів житлової забудови, об’єктів обслуговування, інженерних будівель і споруд, благоустрій території, місця для паркування для обслуговування потреб населення. На ділянці розміщено існуючі багатоквартирні будинки та об’єкти обслуговування загальною площею забудови близько 6000 м2. Проектом передбачається розмістити багатоквартирну забудову (84707 м2 – площа забудови), блоковані житлові будинки (5060 м2 – площа забудови), садибна забудова (2660 м2) та інш. Передбачено будівництво освітніх закладів, відділення зв’язку та банківської установи, фізкультурно- оздоровчого комплексу, закладів торгівлі та громадського харчування, підприємств побутового обслуговування, проїздів та автостоянок, тощо.

           Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Великоолександівської сільської ради, розробник – ДП «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД». Підставою для розробки є рішення Великоолександівської сільської ради від 22.12.2014 року № 2462-80-VI. Ознайомитись з проектом можна в приміщенні сільської ради:  с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11 . Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді  до 13.02.2017р. на вищезазначену адресу.  Розгляд пропозицій завершується 14.02.2017р. Відповідальна особа  – заступник сільського голови Власкова Л.В. Заплановано прилюдну презентацію матеріалів детального плану у приміщенні Інституту розведення і  генетики тварин  02.02.2017 р о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське,  вул. Погребняка,1