Проект генерального плану с. Чубинське 16.03.2017р

Повідомлення  про початок процедури розгляду  проекту містобудівної документації

     На виконання ст.ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Великоолександрівська сільська рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану села Чубинське Бориспільського району Київської області (надалі ГП).
    Генеральний план вирішує концептуальні напрямки розвитку, планування, забудови та іншого використання території населеного пункту – с. Чубинське Бориспільського району Київської області, потреби в територіях для забудови та іншого використання; врахування державних, громадських та приватних інтересів, черговість і пріоритети забудови; функціональне зонування, планувальну структура та просторову композиція забудови населеного пункту; загальний стан довкілля, основні фактори його формування, містобудівні заходи щодо поліпшення екологічного та санітарно-гігієнічного стану; території, які мають будівельні, санітарно-гігієнічні, природоохоронні та інші обмеження їх використання.     Основні техніко-економічні показники ГП: площа 571,6 га,  населення – 15000 осіб.   
     Замовником містобудівної документації є Великоолександрівська сільська рада, розробником – ДП «УКР НДПІ ЦИВІЛЬБУД».
     Підставою для розробки є рішення Великоолександрівської сільської ради від 05 грудня 2014 року № 2430-78-VI.
     Склад та зміст містобудівної документації відповідає вимогам законодавства України, включаючи ст. 19 Закону про регулювання, ДБН Б.1.1-15:2012, ДБН Б.1.1-14:2012 інших нормативних актів.   
      Ознайомитись з ескізом  Генерального плану території  можна в приміщенні Великоолександрівської сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул.  Гагаріна,11 в робочі дні з 08:00 до 17:00 та на сайті сільської ради vos-rada.gov.ua. Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 27.03.2017 року на вищевказану адресу. Відповідальна особа – заступник сільського голови Власкова Л.В.
     Заплановано прилюдну презентацію матеріалів Генерального плану території за участі замовника та розробника у приміщенні Інституту розведення та генетики тварин 16.03.2017р. о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка,1.  

Chybinske_GP_eskiz

Chybinske_GP_eskiz