Соціальний захист

До уваги споживачів комунальних послуг, що мешкають на території Великоолександрівської сільської ради

Документи по постанові №83:

***

Соціальний захист

На виконання програми «Турбота» протягом  2013 року використано 270,4 тис. грн.  В тому числі: до Дня захисника Вітчизни було  надано матеріальну допомогу на суму 4,5 тис. грн. 30 особам, серед яких – інваліди війни, учасники бойових дій, воїни – інтернаціоналісти. До Дня Перемоги 9 Травня 55 осіб отримали матеріальну допомогу в сумі 200 грн. кожен на загальну суму 11 тис. грн.

На придбання одягу та шкільних приладь до  початку навчального року було надано допомогу на суму 12 тис. грн.  дітям з малозабезпечених та неблагополучних сімей.

Надано матеріальної допомоги 103 особам, з них:

На лікування дітей – 13 тис. грн.;

На лікування  та в зв’язку з тяжким матеріальним  станом 100 особам – 230 тис.грн

На обліку у ветеранській організації перебувало в минулому році 7 інвалідів Великої Вітчизняної війни, 4 учасники бойових дій , 13 солдатських вдів, 4 члени сімей загиблих військовослужбовців , 4 особи, нагороджені медалями «За доблестный труд в годы Великой Отечественной войны» та  «За оборону Киева», 18 воїнів – інтернаціоналістів, 10 одиноких осіб. До свят ( Великодня, Дня Святого Миколая ) ці категорії населення отримали продуктові пайки. Крім того,  в наших селах проживає 94 ветерани війни – працівники тилу.

В минулому році 253 особи з числа пільгових категорій населення отримали соціальні картки «Турбота», по яких вони мають змогу придбати продукти харчування зі знижкою 5 відсотків.

Спеціалістом сільської ради зібрано документи та оформлено в управлінні праці та соціального захисту населення 75 субсидій на комунальні послуги та тверде паливо.

За сприяння виконавчого комітету та завдяки Дранику І.М. громадяни похилого віку, які мають пічне опалення, постійно безкоштовно забезпечуються дровами.