Громадські слухання 2019 рік

Повідомлення
про оприлюднення проекту містобудівної документації на території с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області і про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації
На виконання ст.ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Великоолександрівська сільська рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території площею 7,7314 га в селі Чубинське Бориспільського району Київської області з метою організації та експлуатації швидкісної лінії залізничного сполучення між м. Києвом та Державним підприємством «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» (надалі – ДПТ).
Проект детального плану території площею 7,7314 га в с. Чубинське Бориспільського району Київської області розроблений з метою визначення функціонального використання території та можливість розміщення громадських будівель та споруд на окремо розташованих земельних ділянках.
Основні техніко-економічні показники ДПТ: територія в межах детального плану 7,7314 га, площа громадської забудови 0,0277 га, площа твердого покриття – 1,8646 га, комунальна забудова- 0,5173 га, площа інших територій (залізниця, насипи, зелені насадження спецпризначення, території для виробничої забудови та транспорту, вулична мережа тощо) – 5,3218 га. Відкриті автостоянки для постійного (тимчасового) зберігання легкових автомобілів – 543 маш./місць.
У складі проекту Детального плану території розроблено розділ “Охорона навколишнього природного середовища”, який одночасно є звітом про стратегічну екологічну оцінку.
Проектний план передбачає розташування та будівництво наступних об’єктів:
Громадська будівля у складі:
– Зупинка залізничного сполучення 3 поверх;
– заклад громадського харчування 2 поверх;-
– Заклад торгівлі 1 поверх;
– Платформи;
– Автостоянка для автобусів;
– Автостоянка для легкових автомобілів;
Замовником містобудівної документації є Великоолександрівська сільська рада, розробником – ТОВ «Девелопмент АІ».
Підставою для розробки містобудівної документації є рішення Великоолександрівської сільської ради від 23 жовтня 2018 року № 1400-44-VII.
Склад та зміст містобудівної документації відповідає та не суперечить вимогам законодавства України, включаючи ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» та інші нормативні акти.
Ознайомитись з проектом Детального плану території можна в приміщенні Великоолександрівської сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11 в робочі дні з 08:00 до 17:00 та на сайті сільської ради vos-rada.gov.ua. Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 28.03.2019 року на вищевказану адресу. Розгляд пропозиції завершується 28.03.2019 року. Відповідальна особа – спеціаліст 1 категорії- юрисконсульт Червоний І.В..
Заплановано прилюдну презентацію матеріалів Детального плану території за участі замовника та розробника у приміщенні Інституту розведення та генетики тварин ім.М.В.Зубця НААН України 14.03.2019р. о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка,1.

1_Zaliznytsyaь

2_Zaliznytsyaь

3_Zaliznytsyaь

4_Zaliznytsyaь

5_Zaliznytsyaь

6_Zaliznytsyaь

7_Zaliznytsyaь

Zap_Zaliznytsya_без_СЕО

Повідомлення
про оприлюднення проекту містобудівної документації на території с. Чубинське Великоолександрівської сільської ради Бориспільського району Київської області і про початок процедури розгляду та врахування пропозиції громадськості у проекті містобудівної документації

На виконання ст.ст.19,21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 25.05.2011 року № 555, Великоолександрівська сільська рада проводить громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення Детального плану території площею 23 га в селі Чубинське Бориспільського району Київської області з метою будівництва магазину продовольчих та непродовольчих товарів (надалі – ДПТ).
Проект детального плану території площею 23 га в с. Чубинське Бориспільського району Київської області розроблений з метою визначення функціонального використання території та можливість розміщення громадських будівель та споруд на окремо розташованих земельних ділянках.
Основні техніко-економічні показники ДПТ: територія в межах детального плану 21,4767 га, площа громадської забудови 15,3395 га, транспортна інфраструктура 5,5588 га, комунальна забудова- 0,5784 га. Відкриті автостоянки для постійного (тимчасового) зберігання легкових автомобілів – 170 маш./місць.
Проектний план передбачає будівництво наступних об’єктів :
– Магазин продовольчих та непродовольчих товарів торговою площею близько 1000 кв.м на земельній ділянці площею 0,3015 га;
– Готель на 50 місць та офісні приміщення, магазин продовольчих та непродовольчих товарів разом на двох земельних ділянках площею по 0,4792 га;
– Готель на 30 місць та ресторан на 50 місць на земельній ділянці площею 0,15 га;
– Мотель на 25 місць, ресторан на 50 місць та офісний центр на земельних ділянках площею 0,22 га та 0,2205 га.
Замовником містобудівної документації є Великоолександрівська сільська рада, розробником – ДП «Український науково- дослідний і проектний інститут цивільного будівництва «УКРНДПІЦИВІЛЬБУД».
Підставою для розробки містобудівної документації є рішення Великоолександрівської сільської ради від 06 вересня 2018 року № 1324-42-VII.
Склад та зміст містобудівної документації відповідає та не суперечить вимогам законодавства України, включаючи ст. 19 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», ДБН Б.2.2-12:2018 «Планування і забудова територій» та інші нормативні акти.
Ознайомитись з проектом Детального плану території можна в приміщенні Великоолександрівської сільської ради за адресою: Київська область, Бориспільський район, с. Велика Олександрівка, вул. Гагаріна,11 в робочі дні з 08:00 до 17:00 та на сайті сільської ради vos-rada.gov.ua. Пропозиції до містобудівної документації приймаються в письмовому вигляді до 11.03.2019 року на вищевказану адресу. Розгляд пропозиції завершується 13.03.2019 року. Відповідальна особа – спеціаліст 1 категорії- юрисконсульт Червоний І.В.
Заплановано прилюдну презентацію матеріалів Детального плану території за участі замовника та розробника у приміщенні Інституту розведення та генетики тварин ім.М.В.Зубця НААН України 19.02.2019р.
о 18-00 годині за адресою: с. Чубинське, вул. Погребняка,1.